3x6m záhradný stan

SO1SO2EOEH1EH2PH

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

 

Rýchlorozkladacie záhradné stany

Rýchlorozkladacie záhradné stany s rozmermi 3x6m sú ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú viac priestoru pre zastrešenie. Tieto stany sú vybavené moderným systémom rýchleho rozkladania, čo z nich robí efektívny nástroj pre užívateľov, ktorí oceňujú rýchlosť a pohodlie pri nastavovaní svojho nového reklaxačného miesta. Ich rozmery 3x6m poskytujú dostatok miesta pre všetkyzáhradné aktivity.

Bez ohľadu na to čo idete krátkodobo zastrešiť tieto stany sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny priestor pre efektívnu manipuláciu. Okrem svojej funkčnosti tento rýchlorozkladací záhradný stan taktiež upúta pozornosť svojím luxusným a atraktívnym dizajnom. Ich štýlový vzhľad a prepracované detaily pridávajú profesionálnu nôtu a zabezpečujú, že váš priestor bude vynikať a priťahovať pozornosť susedov.

Nepremokavé materiály zabezpečujú spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, čo robí z týchto rýchlorozkladacích záhradných stanov vhodný nástroj pre používanie počas celého roka. Nech už ste na trhu, na výstave alebo na inom podujatí, tieto stany vám poskytnú spoľahlivý a atraktívny spôsob, ako presadiť váš tovar a prilákať zákazníkov.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu