4x4m, 4x6m, 4x8m Skladacie stany

SO1SO2EO

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

Skladacie stany

Skladacie stany s rozmermi 4x4m, 4x6m a 4x8m predstavujú vynikajúce riešenie pre organizáciu rôznych udalostí, vrátane rodinných stretnutí či svadieb. Tieto rýchlo rozkladateľné stánky poskytujú dostatok priestoru pre hostí a vytvárajú príjemné prostredie pre každú príležitosť. Ich univerzálnosť spočíva v rôznych rozmeroch, čo umožňuje prispôsobiť ich potrebám konkrétnej udalosti.

Bez ohľadu na to, či organizujete rodinný piknik alebo slávnostnú svadbu, tieto stánky sa dokážu prispôsobiť rôznym potrebám a vytvoriť ideálny priestor pre akékoľvek podujatie. Skladacie predajné stánky vynikajú nielen svojou flexibilitou, ale aj silnou a stabilnou konštrukciou. Ich odolný materiál a pevná konštrukcia zabezpečujú spoľahlivosť a bezpečnosť, čo oceni každý účastník podujatia. Sú vhodné na používanie v rôznych poveternostných podmienkach a poskytujú bezpečný prístrešok pre všetkých hostí.

Tieto skladacie stany sú praktickým riešením pre organizáciu podujatí, ale aj štýlovým doplnkom. Ich vzhľad a robustná konštrukcia spolu s vodoodporným spracovaním robia z nich ideálne riešenie pre každú udalosť, kde je potrebný spoľahlivý a elegantný priestor.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu