Stena a kotvenie pre stan

Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
2 položiek celkom

Stena a ukotvenie pre stan predstavujú výnimočné a univerzálne príslušenstvo pre váš stan, čo zlepšuje jeho funkčnosť a zabezpečuje bezpečnosť.

Univerzálna stena 3-v-1, tento doplnok pre váš stan je multifunkčným riešením na zvýšenie komfortu a prispôsobenie sa rôznym potrebám. Táto univerzálna stena kombinuje tri úžasné funkcie do jedného - môže slúžiť ako dvere so zipsom pre ľahký prístup, obsahuje aj okno pre prienik slnečného svetla a osvetlenie vnútra stanu, zároveň funguje ako plná stena pre zvýšenie súkromia a ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Nech už ide o kempovanie, outdoorovú akciu alebo jednoducho relax na čerstvom vzduchu, táto stena pridáva vášmu stanu nový rozmer komfortu a flexibilného využitia.

Závažia pre stan - porazte neistotu počas vetra s týmito stanovými závažiami. Stabilizujte váš stan pomocou závaží vyrobených z odolnej ocele, ktoré sa ľahko nasunú na nohy stanu. Ak sa nachádzate na mieste, kde nemôžete použiť tradičné kolíky, využite závažia vo forme vreciek naplnených pieskom. Tieto vrecia jednoducho pripevníte na nohy stanu prostredníctvom suchého zipsu, čím poskytujú ďalšiu úroveň stability. Závažia sú nenápadné, ľahko prenositeľné a prispievajú k bezpečnému a spoľahlivému zážitku zo spania v stane.

Stena a kotvenie pre stan sú dvoma neoceniteľnými prvkami, ktoré prinesú do vášho pobytu v vonku pohodlie, flexibilitu a bezpečnosť. S týmito prídavnými funkciami sa váš stan stane nielen miestom na prespanie, ale aj útulným kúskom prírody, kde sa budete cítiť ako doma.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu