2x2m skladací nožnicový stan

 

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

Kompaktný skladací nožnicový stan

skladací nožnicový stan s rozmermi 2x2m predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú kompaktný a rýchlo rozkladateľný stánok na predaj. Jeho malé rozmery z neho robia kompaktný a ľahko prenositeľný nástroj pre podnikateľov, ktorí potrebujú flexibilný obchodný priestor. Tento malý, a zároveň skladný stánok umožňuje podnikateľom postaviť svoj predajný shop prakticky kdekoľvek.

Jeho rýchle rozkladanie je nevyhnutným prvkom a môžete tak byť pripravení na predaj v priebehu niekoľkých minút. To je obzvlášť cenné pri rôznych príležitostiach, ako sú trhy, festivaly alebo podujatia, kde je potrebné rýchlo vytvoriť obchodné prostredie. Skladací nožnicový stánok nie je len praktický, ale tiež spoľahlivý v každom počasí.

Jeho materiály sú odolné voči vode, čo zabezpečuje, že váš tovar zostane suchý a chránený aj v prípade dažďa. Vďaka svojej všestrannosti a jednoduchosti využitia je tento skladací nožnicový stánok skvelou voľbou pre tých, ktorí sa nechcú vzdať mobilnej flexibility a zároveň si udržať kvalitu a profesionalitu v každej situácii.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu