Stôl stoličky lavice

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
2 položiek celkom

Naše plastové stoly, stoličky a lavice sú vyrobené z kvalitného plastu a predstavujú optimálnu voľbu pre vytvorenie pohodlného a efektívneho prostoru v každej situácii. S konzervatívnym dizajnom a vysokou funkčnosťou sú ideálnym doplnkom pre rôzne podujatia, od rodinných osláv po firemné stretnutia.

Využitie odolného plastu garantuje nielen odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ale aj jednoduchú údržbu. Sú ľahko čistiteľné, čím vám ušetria čas a umožnia sa sústrediť na samotnú udalosť. Flexibilita našich produktov spočíva v ich všestrannosti. Bez ohľadu na to, či plánujete vytvoriť relaxačný kútik v záhrade, poskytnúť pohodlie na plážovom pikniku alebo vytvoriť elegantné prostredie na firemnom podujatí, naše stoly, stoličky a lavice sa prispôsobia vašim potrebám.

S našimi nábytkovými riešeniami získate nielen praktický a pohodlný nábytok pre organizovanie priestoru, ale aj štýlový a moderný doplnok, ktorý prinesie do každého prostredia novú úroveň elegancie a komfortu. Nech už plánujete akúkoľvek udalosť, naše nábytkové riešenia spĺňajú vaše očakávania a prispôsobia sa všetkým potrebám.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu