3x4,5m Nožnicový stan

SO1SO2EOEH1EH2PH

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

Nožnicové stany - Ideálne riešenie pre efektívny predaj

Nožnicové stany s rozmermi 3x4,5m predstavujú revolučné riešenie pre predajcov, ktorí hľadajú rýchlo rozkladateľné stany s maximálnym priestorom. Ich inovatívny nožnicový systém rámu umožňuje jednoduché a rýchle rozkladanie, čo z nich robí ideálny nástroj pre efektívny predaj na rôznych podujatiach. Rozmery 3x4,5m poskytujú dostatok miesta pre prezentáciu širokej škály tovaru.

Bez ohľadu na to, či predávate oblečenie, obuv alebo iné produkty, tieto stany vám umožnia vystaviť každý tovar tak, aby bol viditeľný a prístupný pre zákazníkov. Ich všestrannosť nekončí len na rýchlo rozkladateľnej konštrukcii. Tieto nožnicové stany sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným podmienkam počasia, čím sú vhodné na používanie počas celého roka. Sú vybavené vodeodolnými materiálmi a dvojitými prešívanými švami, ktoré zabezpečujú spoľahlivú ochranu pred dažďom a vetrom.

Nožnicový stan je nielen praktickým nástrojom na predaj, ale aj investíciou do dlhodobého úspechu vášho podnikania. Ich profesionálny vzhľad a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam z nich robia dokonalého spoločníka pre výstavy, trhy, festivaly a iné podujatia. S týmito stánkami máte k dispozícii spoľahlivý prostriedok na výrazný a úspešný predaj vášho tovaru.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu