2x3m Predajný stánok

 

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

 

Nožnicový predajný stánok s rozmermi 2x3m

Tento nožnicový predajný stánok je špičkovým riešením pre tých, čo hľadajú rýchlo rozkladateľný stan pre predaj s dostatkom priestoru pre tovar. Jeho nožnicový systém umožňuje jednoduché a pohodlné rozkladanie, pripravenie na predaj sa stáva otázkou niekoľkých okamihov. S rozmermi 2x3m je tento stan ideálny pre tých, ktorí potrebujú viac miesta na prezentáciu a predaj svojich produktov.

Je dostatočne kompaktný, aby sa dal postaviť v rôznych prostrediach, no zároveň poskytuje väčší priestor pre tovar, čo z neho robí skvelý nástroj pre obchodníkov a podnikateľov, ktorí vyžadujú flexibilný a efektívny obchodný priestor. Nožnicový predajný stan je vhodný pre rôzne príležitosti a podujatia. Jeho univerzálnosť umožňuje využívať ho v oblastiach od trhov až po kultúrne festivaly.

Vodeodolné ošetrené materiály zabezpečujú, že váš tovar bude chránený pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Tento nožnicový predajný stan nie je len praktický a funkčný, ale aj atraktívny. Jeho štýlový dizajn pridáva profesionálny vzhľad vášmu obchodnému prostrediu, čo z neho robí skvelý spôsob, ako upútať pozornosť zákazníkov na vaše produkty a služby.

Bez ohľadu na to, či ste na trhu či na podujatí, nožnicový predajný stan vám poskytne spoľahlivý a efektívny spôsob, ako vyzdvihnúť váš obchod na novú úroveň.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu