3x3m Párty stan

SO1SO2EOEH1EH2PH

Záhradná plastová stolička
od 49 €

Rozmery plastovej skladacej stoličky: dĺžka: 51 cm, šírka: 47 cm, výška: 87 cm (5 kg) Rozmery plastovej skladacej lavice: 180 cm (5 kg)

STOLICKA1KS
Závažie s váhou na párty stan
od 79 €

Balenie: 4 alebo 6 kusov Hmotnosť:- Oceľové závažie: 10 kg / 1 ks- Vrecia s pieskom: približne 14 kg po naplnení

PIESKOVY VAK4KS
Stena pre uzavretie stanu
od 49 €

Univerzálna bočná stena skladacieho altánku 3 v 1 pre uzavretie altánu, s vchodom a pvc oknom. Vchod s je na zips, čo zabezpečuje expresné uzavretie altánu.

STENA H. 2M BEIGE
Záhradný skladací stôl a bistro stôl
od 79 €

Rozmery skladacích stolov: dĺžka x šírka (hmotnosť) 122 cm x 60 cm (9 kg) 152 cm x 70 cm (11 kg) 180 cm x 75 cm (14 kg) 242 cm x 75 cm (19 kg) výška - 74 cm Barový...

STOLBAROVY 60CM
4 položiek celkom

Párty stany 3x3m

Párty stan 3x3m predstavuje ideálny kompromis medzi priestorom a praktickosťou pre tých, ktorí vyhľadávajú rýchlo rozkladateľný stán pre párty. Tento štandardný stánok poskytuje dostatok miesta pre zastrešenie posedu a zároveň je kompaktný a pohodlný na prenášanie.

Jeho rýchle rozkladanie zabezpečuje, že môžete byť pripravení na párty v priebehu niekoľkých minút, čo je obzvlášť dôležité pre úsoru energie a času. STan sa často použiva aj pre obchodovanie na trhoch, festivaloch alebo iných podujatiach. Jeho veľkosť 3x3m je dostatočne univerzálna, aby sa dala využiť v rôznych prostrediach a príležitostiach.

Tento stánok nie je len praktický, ale aj odolný voči poveternostným podmienkam. Jeho vodu odpudzujúce ošetrenie zabezpečuje, že váš tovar alebo párty bude chránená pred dažďom a inými nepriaznivými vplyvmi počasia. Je vhodný na používanie od leta po zimu, čo robí z neho všestranný a spoľahlivý nástroj pre zastrešenie.

Párty stany 3x3m sú nielen praktický pomocník pre obchodné účely, ale tiež pridáva profesionálny vzhľad vášmu predajnému prostrediu alebo zábave. Jeho univerzálnosť a robustná konštrukcia robia z tohto stánku ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob, ako úspešne usporiadať párty alebo predaj na slávnostiach a podujatiach.

Chládok v lete
Chládok v lete!
Príjemný hládok v horúčavách.
Komfortná teplota
Komfortná teplota
Pod stanom je vždy lepšia teplota.
Nepremokavý - zaručene!
Nepremokavý - zaručene!
Nepresiakne ani kvapka.
Odolnosť a stabilita
Odolnosť a stabilita
Odolný rám so stabilnými nohami.
Späť do obchodu